Dziennikarz/Dziennikarka - Reporter/Reporterka

Szczecin

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Twoje zadania:

  • produkcja audycji (realizowanie nagrań lokalnego kulturalnego programu, wywiady z gośćmi) o tematyce lokalnej ze Szczecina i Wolina,
  • realizacja i prezentacja audycji jako autor/ka i gospodarz/gospodyni publicystycznego programu o tematyce lokalnej,
  • tworzenie i prezentacja serwisów informacyjnych o tematyce lokalnej.

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie dziennikarza radiowego/dziennikarki radiowej,
  • posługujesz się biegle programami do montażu dźwięku,
  • interesujesz się sprawami lokalnymi oraz świetnie orientujesz się w bieżących wydarzeniach w mieście i w regionie,
  • dbasz o merytoryczny i wysoki poziom publikowanych materiałów,
  • korzystasz z różnorodnych źródeł informacji,
  • szybko reagujesz na zmiany i potrafisz pracować w dyscyplinie czasowej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o dołączenie do CV (w miejscu przeznaczonym na dodatkowe załączniki) nagrania własnego materiału radiowego/próbki głosu w formie radiowej w formacie mp3 (spakowane ZIPem).

Mile widziane:

  • umiejętność redagowania treści do serwisów internetowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę z biura w Szczecinie,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko