Prawnik/Prawniczka w zespole ochrony danych osobowych

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek.

Dołącz do zespołu ochrony danych osobowych i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • wsparcie Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz procesu utrzymania zgodności z RODO w Grupie Agora,
  • długoterminowe zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych z uwzględnieniem obowiązujących regulacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wsparcie osób odpowiedzialnych za ochronę danych osobowych w poszczególnych spółkach i segmentach biznesowych Grupy Agora,
  • zarządzanie dokumentacją zapewniającą realizację obowiązków wynikających z RODO,
  • obsługa wniosków podmiotów danych,
  • wsparcie procesu zapewnienia zgodności z zasadami Privacy by design oraz Privacy by default, oraz przeprowadzanie oceny skutków dla ochrony danych (Data Protection Impact Assessment),
  • obsługa naruszeń ochrony danych osobowych,
  • cykliczne przeprowadzanie audytów ochrony danych osobowych oraz opracowywanie raportów wraz z rekomendacjami i zaleceniami,
  • przygotowywanie raportów i analiz ryzyka dotyczących przetwarzania danych osobowych w Grupie Agora,
  • prowadzenie lub organizacja szkoleń wewnętrznych z zakresu RODO dla pracowników i współpracowników Grupy Agora,
  • przygotowywanie umów i innych dokumentów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • uczestniczenie w negocjacjach i innych działaniach prowadzonych przez zespół ochrony danych osobowych.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych,
  • znasz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, w tym Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych (RODO),
  • posiadasz status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego lub uprawnienia zawodowe radcy prawnego lub adwokata (mile widziane),
  • masz co najmniej rok doświadczenia zawodowego z zakresu prawa ochrony danych osobowych zdobyte w renomowanej kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house,
  • jesteś osobą samodzielną i dokładną,
  • lubisz dzielić się wiedzą i potrafisz ją przekazywać,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim (mile widziane).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym z biurem w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz