Specjalista/Specjalistka ds. obsługi użytkowników komputerów

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • wsparcie użytkownika końcowego, pomoc w rozwiązywaniu jego problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem, którego używa,
  • administracja i utrzymanie sprawności sprzętu (komputery, urządzenia mobilne),
  • bliska współpraca z działami: I linii, DevOps, infrastruktury i działami biznesowymi,
  • instalacja i konfiguracja komputerów z systemem operacyjnym Windows, MacOS, Linux, konfiguracja smartphonów z systemem Android i iOS,
  • tworzenie skryptów automatyzujących pracę zespołu (preferowany PowerShell).

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub średnie wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • dobrze znasz system operacyjny Windows i pakiet Office365, potrafisz skonfigurować telefony z systemami Android i IOS,
  • zarządzałeś urządzeniami przy pomocy Intune,
  • znasz PowerShell w stopniu pozwalającym na pisanie skryptów automatyzujących pracę w środowisku Active Directory, Microsoft Entra (AAD), Exchange Online,
  • rozumiesz do czego służy usługa Active Directory i jakie informacje są tam przechowywane,
  • potrafisz diagnozować problemy sieciowe w stopniu pozwalającym rozwiązywać kłopoty z dostępem urządzeń do sieci,
  • cechujesz się chęcią pomocy innym,
  • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole,
  • jesteś odpowiedzialny i samodzielny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
  • biuro w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Katarzyna Stachowicz