Specjalista/Specjalistka ds. projektów specjalnych w Grupie Eurozet (obszar radio i internet)

praca zdalna

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do zespołu Doradztwa Mediowego!

Twoje zadania:

  • analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań oraz udział w budowaniu strategii rozwoju projektów niestandardowych dla klientów Grupy Eurozet,
  • koordynacja całokształtu prac związanych z niestandardowymi projektami reklamowymi oraz projektami 360° we wszystkich produktach Grupy Eurozet,
  • ścisła współpraca z redakcjami online i radio w zakresie tworzenia i realizacji projektów niestandardowych,
  • współpraca z podwykonawcami przy realizacji projektów, nadzór nad pracami produkcyjnymi w zakresie podcastów, animacji radiowych, grafiki, treści oraz produkcji video,
  • przygotowywanie ofert dla zespołu handlowego, kalkulacji oraz współuczestnictwo w spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku, na którym prowadzone były samodzielnie projekty w mediach on-line i off-line, w zakresie reklamy natywnej, sponsoringów, video, podcastów,
  • łatwość współtworzenia atrakcyjnych i wizualnie i angażujących ofert,
  • wiedza z zakresu e-marketingu i reklamy internetowej, mediów tradycyjnych tj. radio, prasa,
  • kreatywność, pozytywne nastawienie oraz znakomite umiejętności komunikacyjne,
  • sprawne korzystanie z systemów do badania ruchu i oglądalności w Internecie (Gemius Prism, Google Analytics),
  • sprawne posługiwanie się pakietem Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint).

To oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę zdalną, hybrydową, lub stacjonarną (do wyboru) z przyjazną przestrzenią do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę: dostęp do pakietu benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru,
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną: możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko