Cloud Data Developer

praca zdalna

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do zespołu Big Data i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Zespół Big Data tworzy rozwiązania technologiczne wpierające automatyzację i optymalizację doboru treści, bazujące na wzorcach behawioralnych użytkowników. Duży ruch, skala użycia usług, przetwarzanie danych w trybie realtime, czy miliony użytkowników przynoszą technologiczne wyzwania na wielu płaszczyznach: platformy, architektury i kodu. Jednym z kluczowych obszarów w tych projektach jest hurtowania danych.

Twoje zadania:

  • rozwój i utrzymanie oprogramowania w obszarze korporacyjnej hurtowni danych,
  • zaangażowanie w projektowanie architektury, prototypowanie i dostarczanie oprogramowania w ramach ekosystemu Big Data,
  • przeprowadzanie analizy danych, współpraca z zespołami analitycznymi,
  • zapewnianie wysokiej jakości i wydajności testowanego kodu.

Nasze oczekiwania:

  • praktyczna znajomość technologii GCP potwierdzona min. rocznym doświadczeniem,
  • bardzo dobra znajomość BigQuery oraz Python,
  • zaangażowanie, komunikatywność i proaktywne podejście do realizacji zadań.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z Dataform, Kafka.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę zdalną lub hybrydową z biurem w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • udział w konferencjach i szkoleniach,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko