Inspektor/Inspektorka ds. BHP

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, zarządzanie wypadkowością (dokumentacja, analiza, propozycje usprawnień),
  • sporządzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,
  • udział w komisji BHP, prowadzenie szkoleń,
  • opracowanie instrukcji, procedur BHP, wykazów i rejestrów,
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (listy kontrolne oraz roczna analiza stanu BHP),
  • nadzór nad systemem PPOŻ,
  • współpraca z działem kadr i płac i działem administracji w zakresie opiniowania podejmowanych działań pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP,
  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT),
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy, czynników szkodliwych dla zdrowia, badań pracowników itp.,
  • ciągły nadzór nad ogólnym stanem bezpieczeństwa w firmie oraz zarządzanie projektami w zakresie ograniczenia ryzyka zawodowego.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i zasad z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ, ochrony środowiska oraz umiejętność ich interpretacji,
  • 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność organizacji pracy własnej.
  • gotowość do podroży służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym - w większości w biurze w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko