Obszary i technologie w jakich pracujemy

 • Backend

  Backend

  Java JEE, .NET, Spring, Solr, Microservices, Zookeeper, ESB, Tibco, OSGI, Oracle, MySql, MSSQL, InfiniSpan, Hazelcast, Hbase, Casandra, Redis, Git, SVN, Maven, Gradle, Node.js
 • Frontend

  Frontend

  HTML 5, CSS3, SASS, Node.js, Javascript, Bootstrap, Grunt.js, RWD, AngularJS
 • Big Data

  Big Data

  Java, Scala, Python, Hadoop, Hive, Spark, HBase, Kafka, Spring Boot, HazelCast, vert.x, NLP (i wiele innych)
 • Infrastruktura

  Infrastruktura

  AIX, Solaris, Linux, Windows, Storage Enterprise, SVC, SAN, NAS, VMware, Oracle, MSSQL, MySQL, Cisco Nexus
 • Mobile

  Mobile

  Android, Windows Phone, iOS, Tizen, Java, C#, Objective-C, Wearables, open source (biblioteka DIASP)
 • Jakość

  Jakość

  Selenium, testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa, Aqunetix, JMetter, Junit, Continous Integration, Code Review
 • UX i Grafika

  UX i Grafika

  Projektowanie AI, aplikacji, www, prototypowanie, badania ilościowe i jakościowe, testy a/b
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami

  Agile, Project Management, Portfel Projektów, Scrum, Redmine, Prince2

Znasz te technologie? Narzędzia? Przejdź do ofert i dołącz do nas!

W pracy i po pracy

 • Technologie i metodyka?

  Pracujemy z najnowszymi technologiami. Nasi specjaliści aktywnie uczestniczą przy wyborze i testowaniu nowej technologii, przed jej wdrożeniem. Staramy się być Agile i większość z nas pracuje w właśnie w tej metodyce.

 • Zespoły?

  Pracujemy w małych zespołach, które często w zależności od realizowanego projektu zmieniają swój skład. Jeżeli chcemy nauczyć się nowej technologii, mamy możliwość przejścia do innego zespołu.

 • Dostępy i miejsca tajemne?

  Mamy szerokie uprawnienia, tj. admin, dostęp do baz danych, czy konfiguracji serwerów. Daje nam to większą autonomię w działaniu i pełne spojrzenie na budowę aplikacji oraz architekturę systemową.

 • Godziny pracy?

  Mamy elastyczny czas pracy, co oznacza, że jedni z nas rozpoczynają dzień pracy o godzinie 6:00, a inni o godz. 12:00.

 • Praca zdalna?

  Zdarza się, że pracujemy zdalnie, wówczas Skype, bądź inny komunikator umożliwia nam uczestniczenie w daily scrumach lub spotkaniach.

 • Odpoczynek w pracy i po pracy?

  Gdy potrzebujemy zrobić sobie przerwę, wychodzimy na taras, na stołówkę, bądź do Cafe Gazeta. Po pracy organizujemy spotkania zespołowe, uczestniczymy w Agorowych imprezach okolicznościowych.

 • Sportowcy?

  W naszej siedzibie jest basen, siłownia i sauna oraz miejsca na zostawienie roweru. Mamy możliwość zapisania się do jednej z naszych drużyn sportowych, bądź na organizowane cykliczne zawody.

 • Zmotoryzowani?

  Samochody, motory, skutery zostawiamy na jednym z naszych trzech parkingów.

 • Szkolenia?

  Zdobywamy wiedzę i umiejętności podczas różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, ale również dzielimy się nią organizując spotkania tj. Hackathon, Meet.js.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Zapisz się na powiadomienie
Zapisałeś się na powiadomienie. Dziękujemy!
Powiadom mnie o nowych ofertach pracy w IT i RP
Zostaw swoje CV Aplikuj od razu Twoje CV znajdzie się w bazie, do której sięgamy w czasie rekrutacji
Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomienia zawierającego informacje na temat rekrutacji prowadzonych przez Agorę S.A. oraz spółki z grupy kapitałowej Agora w interesującym Cię obszarze. Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego powiadomienia a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez e.mail kariera@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie powiadomienia, rezygnujesz z otrzymywania wszystkich newsletterów dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisów internetowych Agora S.A. oraz w Polityce transparentności.

Trochę liczb

 • Ponad

  180

  aktywnych serwisów i usług

 • Nasze serwisy odwiedza

  3,5

  mln

  UU dziennie

 • Prawie

  330

  osób pracuje w IT i RP

 • Mamy

  10

  -tki mld

  wierszy w tablicach Hadoop

 • Mamy około

  1500

  wirtualnych serwerów

 • Średnio

  12

  zapłacisz za obiad w stołówce

Nasi ludzie w akcji

Implementacja Wyborcza.pl

W październiku 2016r. uruchomiliśmy serwis Wyborcza.pl w nowej odsłonie. Usłyszeliśmy i przeczytaliśmy o nim dużo pozytywnych komentarzy i bardzo się z tego cieszymy.

Implementacja Wyborcza.pl

Quiz & Go, nowe wyzwanie

Z początkiem roku Gazeta.pl wypuściła na rynek nową grę mobilną Quiz & Go, która pozwala na sprawdzenie wiedzy w różnych kategoriach, m.in. film, geografia, historia czy sport. Aplikacja zbiera bardzo pozytywne recenzje graczy. A twórcy gry podzieli się swoimi nowymi doświadczeniami, które dostarczyła im praca nad projektem.

Quiz & Go, nowe wyzwanie

Co robimy?

Nowoczesna technologia to podstawa funkcjonowania współczesnych spółek medialnych. Dzięki niej media Grupy Agora mogą szybko i sprawnie tworzyć i przekazywać informacje, dostarczać atrakcyjne, rozrywkowe treści oraz angażować odbiorców. Nasi specjaliści z zespołów IT i Rozwoju Produktu przygotowują zaawansowane rozwiązania technologiczne, niezbędne do działania wszystkich redakcji i biznesów Agory. Tworzą i wspierają m.in. strony internetowe, aplikacje mobilne, a także projekty audio i wideo. Sprawdź nas! - pobierz np. najpopularniejszą w Polsce sportową aplikację mobilną Sport.pl LIVE albo obejrzyj w internecie poranne rozmowy Radia TOK FM.

Wyślij CV


* - pole obowiązkowe


Twoje CV znajdzie się w bazie, do której sięgamy w czasie rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu obsługi zapytania w ramach formularza kontaktowego. Podanie danych nieoznaczonych jako obowiązkowe stanowi zgodę na ich przetwarzanie w ww. celu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisów internetowych Agory S.A. oraz w Polityce transparentności .