Obszary i technologie w jakich pracujemy

 • Backend

  Backend

  Java JEE, .NET, Spring, Solr, Microservices, Zookeeper, ESB, Tibco, OSGI, Oracle, MySql, MSSQL, InfiniSpan, Hazelcast, Hbase, Casandra, Redis, Git, SVN, Maven, Gradle, Node.js, Windows, Linux, Unix, Azure Serverless, C#, C++, Python, O365 AddIns, Jd Edwards, Docker, Kubernetes, tomcat, jboss, glassfish, MongoDB, PostgreSQL
 • Frontend

  Frontend

  HTML 5, CSS3, SASS, Node.js, Javascript, Bootstrap, Grunt.js, RWD, AngularJS ,Azure WebApps, Apache Web Server, Varnish
 • Big Data

  Big Data

  Java, Spring (Data Repository, DI, REST), JPA, SQL, Java Script, Docker,k8s, vue.js, GraphQL, Scylla, Consul, Flink, Apache Beam, Kafka, MongoDB, Spring Security, Bash, Typescript, vert.x, Hive, Spark
 • Infrastruktura

  Infrastruktura

  AIX, Solaris, Linux, Windows, Storage Enterprise, SVC, SAN, NAS, VMware, Cisco Nexus, Juniper, F5
 • Mobile

  Mobile

  Android, iOS, Tizen, Java, C#, Objective-C, Wearables, open source (biblioteka DIASP)
 • Jakość

  Jakość

  Selenium, testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa, Aqunetix, JMetter, Junit, Continous Integration, Code Review, GTest, XUnit
 • UX i Grafika

  UX i Grafika

  Projektowanie AI, aplikacji, www, prototypowanie, badania ilościowe i jakościowe, testy a/b
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami

  Agile, Project Management, Portfel Projektów, Scrum, Azure Devops

Znasz te technologie? Narzędzia? Przejdź do ofert i dołącz do nas!

W pracy i po pracy

 • Technologie i metodyka?

  Pracujemy z najnowszymi technologiami. Nasi specjaliści aktywnie uczestniczą przy wyborze i testowaniu nowej technologii, przed jej wdrożeniem. Staramy się być Agile i większość z nas pracuje w właśnie w tej metodyce.

 • Zespoły?

  Pracujemy w małych zespołach, które często w zależności od realizowanego projektu zmieniają swój skład. Jeżeli chcemy nauczyć się nowej technologii, mamy możliwość przejścia do innego zespołu.

 • Dostępy i miejsca tajemne?

  Mamy szerokie uprawnienia, tj. admin, dostęp do baz danych, czy konfiguracji serwerów. Daje nam to większą autonomię w działaniu i pełne spojrzenie na budowę aplikacji oraz architekturę systemową.

 • Godziny pracy?

  Mamy elastyczny czas pracy, co oznacza, że jedni z nas rozpoczynają dzień pracy o godzinie 6:00, a inni o godz. 12:00.

 • Praca zdalna?

  Zdarza się, że pracujemy zdalnie, wówczas Skype, bądź inny komunikator umożliwia nam uczestniczenie w daily scrumach lub spotkaniach.

 • Odpoczynek w pracy i po pracy?

  Gdy potrzebujemy zrobić sobie przerwę, wychodzimy na taras, na stołówkę, bądź do Cafe Gazeta. Po pracy organizujemy spotkania zespołowe, uczestniczymy w Agorowych imprezach okolicznościowych.

 • Sportowcy?

  W naszej siedzibie jest basen, siłownia i sauna oraz miejsca na zostawienie roweru. Mamy możliwość zapisania się do jednej z naszych drużyn sportowych, bądź na organizowane cykliczne zawody.

 • Zmotoryzowani?

  Samochody, motory, skutery zostawiamy na jednym z naszych trzech parkingów.

 • Szkolenia?

  Zdobywamy wiedzę i umiejętności podczas różnego rodzaju szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, ale również dzielimy się nią organizując spotkania tj. Hackathon, Meet.js.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Zapisz się na powiadomienie
Zapisałeś się na powiadomienie. Dziękujemy!
Powiadom mnie o nowych ofertach pracy w IT i RP
Zostaw swoje CV Aplikuj od razu Twoje CV znajdzie się w bazie, do której sięgamy w czasie rekrutacji
Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomienia zawierającego informacje na temat rekrutacji prowadzonych przez Agorę S.A. oraz spółki z grupy kapitałowej Agora w interesującym Cię obszarze. Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego powiadomienia a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez e.mail kariera@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie powiadomienia, rezygnujesz z otrzymywania wszystkich newsletterów dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisów internetowych Agora S.A. oraz w Polityce transparentności.

Trochę liczb

 • Ponad

  180

  aktywnych serwisów i usług

 • Nasze serwisy odwiedza

  3,5

  mln

  UU dziennie

 • Prawie

  330

  osób pracuje w IT i RP

 • Mamy

  10

  -tki mld

  wierszy w tablicach Hadoop

 • Mamy około

  1500

  wirtualnych serwerów

 • Średnio

  12

  zapłacisz za obiad w stołówce

Nasi ludzie w akcji

Implementacja Wyborcza.pl

W październiku 2016r. uruchomiliśmy serwis Wyborcza.pl w nowej odsłonie. Usłyszeliśmy i przeczytaliśmy o nim dużo pozytywnych komentarzy i bardzo się z tego cieszymy.

Implementacja Wyborcza.pl

Quiz & Go, nowe wyzwanie

Z początkiem roku Gazeta.pl wypuściła na rynek nową grę mobilną Quiz & Go, która pozwala na sprawdzenie wiedzy w różnych kategoriach, m.in. film, geografia, historia czy sport. Aplikacja zbiera bardzo pozytywne recenzje graczy. A twórcy gry podzieli się swoimi nowymi doświadczeniami, które dostarczyła im praca nad projektem.

Quiz & Go, nowe wyzwanie

Co robimy?

Nowoczesna technologia to podstawa funkcjonowania współczesnych spółek medialnych. Dzięki niej media Grupy Agora mogą szybko i sprawnie tworzyć i przekazywać informacje, dostarczać atrakcyjne, rozrywkowe treści oraz angażować odbiorców. Nasi specjaliści z zespołów IT i Rozwoju Produktu przygotowują zaawansowane rozwiązania technologiczne, niezbędne do działania wszystkich redakcji i biznesów Agory. Tworzą i wspierają m.in. strony internetowe, aplikacje mobilne, a także projekty audio i wideo. Sprawdź nas! - pobierz np. najpopularniejszą w Polsce sportową aplikację mobilną Sport.pl LIVE albo obejrzyj w internecie poranne rozmowy Radia TOK FM.

Wyślij CV


* - pole obowiązkowe


Twoje CV znajdzie się w bazie, do której sięgamy w czasie rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu obsługi zapytania w ramach formularza kontaktowego. Podanie danych nieoznaczonych jako obowiązkowe stanowi zgodę na ich przetwarzanie w ww. celu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisów internetowych Agory S.A. oraz w Polityce transparentności .