Specjalista/Specjalistka ds. analiz rynku w Grupie Eurozet

Warszawa/praca hybrydowa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do naszego Działu Badań i Analiz Rynku!

Twoje zadania:

  • wyszukiwanie insightów badawczych na potrzeby działu sprzedaży, analiza grup celowych, trendów rynkowych, aktywności konkurencji,
  • przygotowywanie prezentacji rynkowych oraz analiz dla działu handlowego wspierających sprzedaż reklam,
  • przygotowanie okresowych raportów na bazie Radio Track, TGI, AdExpert, Mediapanel,
  • analiza rynku radiowego i internetowego.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz 2-letnie doświadczenie w domu mediowym/agencji marketingowej, związane z planowaniem kampanii offline,
  • swobodnie posługujesz się formułami i tabelami przestawnymi w Excelu, a PowerPoint nie ma przed Tobą tajemnic,
  • znasz narzędzia: RadioTrack, TGI, adExpert, Mediapanel,
  • interesujesz się rynkiem mediowym, mediami,
  • jesteś osobą i analityczną i kreatywną, potrafisz tworzyć rekomendacje na podstawie danych,
  • lubisz pracować z działem handlowym, wspierać sprzedaż argumentami,
  • jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązującą kontakty,
  • cechuje Cię samodzielność oraz dokładność,
  • szukasz stabilnego zatrudnienia.

Mile widziane:

  • znajomość rynku reklamy internetowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym, z biurem w Warszawie - docelowo, po okresie wdrożenia 4 dni w tygodniu zdalnie,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz