Specjalista/Specjalistka ds. klientów

Katowice/praca hybrydowa

Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od ponad 30 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 300 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie strategicznych rozwiązań marketingowych,
  • oferowanie naszym klientom kampanii reklamowych w naszej prasie oraz portalach internetowych,
  • przygotowanie raportów z prowadzonych działań.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług dla klientów biznesowych,
  • potrafisz pozyskiwać nowych klientów,
  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe oraz prowadzić negocjacje,
  • jesteś osobą zaangażowaną i umiejącą pracować pod presją czasu,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i samochód.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym - min. 1 dzień w biurze w Katowicach,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy, premii i prowizji,
  • bazę klientów, którą będziesz poszerzać,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Katarzyna Stachowicz