Specjalista/Specjalistka ds. partnerstw

Warszawa/praca hybrydowa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Nadążając za trendami rynkowymi rozwijamy TOK FM Premium - płatną usługę, która oferuje wygodny dostęp do wszystkich naszych audycji w formie podcastów, produkcji oryginalnych oraz Radia TOK FM bez reklam. Rozwijamy naszą bogatą ofertę treści oraz aplikację mobilną TOK FM, która umożliwia wygodne słuchanie podcastów.

Dołącz do naszego zespołu subskrypcji  TOK FM Premium i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki medialne w kraju!

Twoje zadania:

  • kompleksowa współpraca z partnerami biznesowymi i  marketingowymi w obszarze promocji i sprzedaży subskrypcji TOK FM Premium,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy,
  • określanie i negocjowanie warunków współpracy,
  • realizowanie warunków umowy, raportowanie wyników,
  • prowadzenie projektów współpracy z kontrahentami od początku do końca - od nawiązania współpracy poprzez realizację i rozliczenie (przy wsparciu analityków i działów biznesowych),
  • pozyskiwanie partnerów do współpracy contentowej oraz wsparcie redakcji w realizacji umów,
  • bliska współpraca z działami subskrypcji, redakcyjnymi i sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • potwierdzone sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów do współpracy,
  • min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu partnerstw biznesowych i marketingowych,
  • znajomość rynku mediowego, w szczególności online,
  • znajomość rynku audio i podcastów,
  • znajomość trendów  rynkowych związanych z konsumpcją mediów,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych,
  • skuteczność w działaniu i nastawienie na realizację celów biznesowych, efektywne działanie w złożonym środowisku,
  • pozytywne nastawienie, pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • biegła znajomość Microsoft Office.

Mile widziane:

  • doświadczenie w marketingu internetowym lub dziennikarskie,
  • znajomość produktów subskrypcyjnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • pracę hybrydową - w większości zdalną - z dostępem do przyjaznej przestrzeni biurowej, ze stołówką, kawiarnią, siłownią, basenem i sauną - w budynku przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie,
  • dostosowanie godzin pracy do Twojego chronotypu,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce przy strategicznych projektach i produktach,
  • realny wpływ na rozwój produktu i szansę na realizację własnych inicjatyw,
  • możliwość współtworzenia innowacyjnych, unikalnych w skali światowej projektów w dynamicznie rozwijających się kategoriach (podcasty, subskrypcje płatne, radio online),
  • swobodną atmosferę i pracę w zespole, w którym wszyscy nawzajem sobie pomagamy,
  • możliwość słuchania podcastów podczas pracy ;)

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko