Wydawca/Wydawczyni strony głównej wyborcza.pl

praca zdalna

Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od 35 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 300 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

Twoje zadania:

  • redagowanie, zamawianie, planowanie i publikacja treści na stronie głównej,
  • współpraca ze wszystkimi serwisami wyborczej,
  • analiza danych dotyczących czytelnictwa,
  • prace koncepcyjne związane z rozwojem strony głównej,
  • koordynacja cykli wydawniczych.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku wydawcy strony głównej lub redaktora serwisu,
  • praktyka redaktorska,
  • umiejętność doboru i weryfikacji źródeł informacji,
  • umiejętność współpracy z szerokim gronem partnerów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę zdalną lub hybrydową - w zależności od lokalizacji, z możliwością korzystania z biura przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie (w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów) lub naszych biur w całej Polsce,
  • dostęp do pakietu benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz