Wydawca/Wydawczyni Tok.fm

Warszawa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do zespołu TOK FM!

Twoje zadania:

  • opracowywanie tematów poruszanych w audycji radiowej - proponowanie tematów, praca nad koncepcją rozmowy,
  • obserwowanie i analizowanie bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie,
  • research, umawianie gości, bieżąca obsługa audycji,
  • praca nad przygotowaniem dźwięków i podcastów z rozmów.

Nasze oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w mediach (doświadczenie na stanowisku wydawcy będzie dodatkowym atutem),
  • zorientowanie w bieżących wydarzeniach w Polsce i na świecie,
  • zainteresowanie tematyką społeczno-polityczną, w tym międzynarodową,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz wysoki poziom komunikatywności,
  • dostępność do rozpoczęcia pracy od maja,
  • znajomość programów do montażu dźwięku będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • pracę w biurze w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną/B2B możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz