Graphic Designer

Warszawa/praca hybrydowa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do kreatywnego zespołu działu komunikacji i marketingu Doradztwa Mediowego!

Twoje zadania:

  • projektowanie materiałów promocyjno-marketingowych (na użytek działu sprzedaży – wizytówki, papier firmowy, oprawa graficzna maili, grafiki reklamowe oraz kierowane do klientów – zaproszenia, newslettery itp.),
  • wsparcie w przygotowywaniu eventów (oprawa i identyfikacja wizualna, scenografia, gadżety, materiały promocyjne, etc.),
  • wsparcie w opracowywaniu prezentacji sprzedażowych oraz tworzenie szablonów.

Nasze oczekiwania:

  • sprawnie posługujesz się programami pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • masz na swoim koncie min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiesz poprawnie przygotować projekt do druku,
  • nie boisz się Power Pointa,
  • w razie potrzeby poradzisz sobie z prostą animacją i montażem video,
  • interesujesz się kulturą, sztuką i nowinkami ze świata grafiki,
  • jesteś kreatywny/-a i myślisz nieszablonowo – chcemy, żeby nawet nasze najprostsze projekty były wyjątkowe,
  • cechujesz się komunikatywnością, dokładnością i inicjatywą,
  • masz zarówno zmysł estetyczny, jak i marketingowy,
  • wykonasz proste zadanie próbne przewidziane na drugim etapie rekrutacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę hybrydową, lub stacjonarną (do wyboru) w biurze przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów,
  • dostęp do pakietu benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko

in Specjalistka ds. rekrutacji