Księgowa/Księgowy

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • dekretacja, księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • uzgadnianie rejestrów,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych,
  • analiza transakcji w procesie płatności,
  • wraz z nabytym doświadczeniem - rozliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów dla wybranej spółki.

Nasze oczekiwania:

  • masz wykształcenie kierunkowe,
  • możesz pochwalić się minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • znasz w praktyce zagadnienia z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności excel),
  • jesteś osoba dokładną, komunikatywną i samodzielną,
  • dodatkowym atutem będzie praca w systemie ERP oraz doświadczenie w biurze rachunkowym lub SSC.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • pracę w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej, z biurem w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę dostęp do pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B lub umowę cywilnoprawną możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz

in Specjalistka ds. rekrutacji