Księgowy/Księgowa

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. 'Gazeta Wyborcza', Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do zespołu… i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • dekretacja, księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
  • weryfikacja i księgowanie rozliczeń pracowniczych (delegacje, zaliczki),
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz US,
  • uzgadnianie rejestrów,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych,
  • udział w zamykaniu miesiąca,
  • wraz z nabytym doświadczeniem - rozliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów dla wybranej spółki.

Nasze oczekiwania:

  • masz wykształcenie kierunkowe,
  • możesz pochwalić się minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • znasz w praktyce zagadnienia z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności Excel),
  • jesteś osobą dokładną, komunikatywną i samodzielną,
  • dodatkowym atutem będzie praca w systemie ERP oraz doświadczenie w biurze rachunkowym lub SSC.

To oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii,
  • pracę hybrydową - m.in. 2 razy w miesiącu konieczność spotkań z klientami w Warszawie, reszta w formie pracy zdalnej,
  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka, basen, siłownia oraz parking dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę: dostęp do pakietu benefitów - dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru,
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną: możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Katarzyna Stachowicz

in Specjalistka ds. rekrutacji