Prawnik/Prawniczka prawa pracy z ekspertyzą RODO

Warszawa/praca hybrydowa

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. "Gazeta Wyborcza", Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, Radio ZET, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do nas i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie umów i innych dokumentów spółki z obszaru prawa pracy,
  • wsparcie działu HR w zagadnieniach dot. danych osobowych,
  • wsparcie w zakresie prawa pracy w bieżącej obsłudze spółki,
  • wsparcie działu HR oraz działu Compliance.

Nasze oczekiwania:

  • status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego (2-3 rok aplikacji),
  • doświadczenie zawodowe z zakresu prawa pracy oraz danych osobowych zdobyte w renomowanej kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house,
  • postawa proaktywna i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce,
  • umiejętność efektywnego komunikowania się w zespole,
  • umiejętność zarządzania czasem i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym - 3 dni w tygodniu w biurze, w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o kontrakt B2B możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz

in Specjalistka ds. rekrutacji