Sales Manager

praca hybrydowa

AMS - należymy do Grupy Agora i działamy we wszystkich segmentach reklamy Out-of-Home: klasycznym OOH, cyfrowym DOOH i City Transporcie.

Harmonijnie łączymy przestrzeń publiczną i reklamową w funkcjonalną całość, z aktywnym użyciem rozwiązań online, docierając do odbiorców dzięki 23 tys. miejskich punktów styku. Działamy ekologicznie w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasze projekty są doceniane zarówno przez klientów, jak i branżę. Dołącz do nas, razem twórzmy SMART rozwiązania!

Twoje zadania:

  • sprzedaż usług reklamowych w obszarze klasycznego i cyfrowego out-of-home,
  • edukacja klientów z zakresu oferty AMS,
  • telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi,
  • realizacja targetów sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie swoich wyników,
  • opracowywanie i składanie ofert współpracy, obsługa handlowa briefów i finalizacja ich umową,
  • prowadzenie spotkań handlowych (w tym prezentacji oraz negocjacji handlowych), również online,
  • budowanie trwałych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług dla klientów biznesowych,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodyscyplina oraz umiejętność organizowania czasu i zadań,
  • zdolność do pracy w wielu projektach równocześnie oraz dążenie do ich zamknięcia,
  • współpraca zespołowa i umiejętność odnajdywania się w wewnętrznych procedurach i procesach,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • skuteczna sprzedaż nakręcająca do dalszego działania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym w jednym z naszych biur regionalnych znajdujących się w: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, we Wrocławiu oraz w Tychach,
  • dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru, nauka języka angielskiego, szkolenia),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko

in Specjalistka ds. rekrutacji