Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Zapisz się na powiadomienie
Zapisałeś się na powiadomienie. Dziękujemy!
Damy Ci znać o nowych ofertach pracy w Grupie Agora. Wybierz obszar, który Cię interesuje:
Zostaw swoje CV Aplikuj od razu Twoje CV znajdzie się w bazie, do której sięgamy w czasie rekrutacji
Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomienia zawierającego informacje na temat rekrutacji prowadzonych przez Agorę S.A. oraz spółki z grupy kapitałowej Agora w interesującym Cię obszarze. Administratorem Twoich danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie (00-732), ul. Czerska 8/10. Będą one przetwarzane w celu dostarczania zamówionego powiadomienia a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez e.mail kariera@agora.pl, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wycofując zgodę na otrzymywanie powiadomienia, rezygnujesz z otrzymywania wszystkich newsletterów dotyczących działalności Agory S.A. oraz spółek z grupy kapitałowej Agora.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności praw przysługujących osobom, których dane przetwarzamy, znajduje się w Polityce prywatności serwisów internetowych Agora S.A. oraz w Polityce transparentności.
Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane przez Agorę S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, w celu wysyłania powiadomień o ofertach pracy pochodzących od Agory S.A. oraz spółek wchodzących w skład Grupy Agora. Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Dzieje się u nas...
 • Powerstaż w newsroomie Gazeta.pl

  Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Gazeta.pl zgłoś się na Powerstaż w newsroomie Gazeta.pl. Staż ma formę szkolenia, odbędzie się w Warszawie, jest bezpłatny i zaplanowany na wrzesień. Najlepszym uczestnikom zostanie złożona oferta stałej współpracy.

  To już druga edycja stażu. W zeszłym roku przyjęliśmy na niego aż 12 osób. Cztery z nich pracują dziś w naszej redakcji.

  Zajrzyj na listę ofert rekrutacyjnych w kategorii „Staże i praktyki" i aplikuj bezpośrednio w odpowiedzi na ogłoszenie - chętnie Cię poznamy! Na zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia.

  Więcej informacji: wiadomości.gazeta.pl

  PS Zespół Gazeta.pl ostrzega, że podczas trwania stażu można się bardzo dużo nauczyć! :)

  czytaj więcej

 • Microservice Hackathon!

  Zespół Gazeta.pl oraz Warsaw Java User Group (WJUG) zapraszają 9 sierpnia na hackathon programistyczny w obszarze języka Java, którego tematyką będą mikroserwisy. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie głównej Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

  Rozpoczęcie programowania poprzedzą wykłady techniczne i motywacyjne. Zadaniem uczestników, podzielonych w 3-osobowe zespoły, będzie zbudowanie mikroserwisów, które po przeszukaniu sieci i zebraniu informacji o danym użytkowniku (np. z serwisów społecznościowych, for, czy grup dyskusyjnych) przedstawią jego profil na jednej stronie. Podsumowaniem projektu będzie przygotowanie krótkiej, ok. 5 minutowej prezentacji, która weźmie udział w konkursie. Zwycięzcę wyłoni publika, a wygrana drużyna otrzyma nagrodę ufundowaną przez partnera/sponsora wydarzenia.

  W przerwach między programowaniem będzie możliwość pogrania na Atari lub xBoxie, przetestowania drona i zdalnie sterowanych „zabawek". Przewidujemy poczęstunek i napoje, a w porze lunchu pizzę.

  AGENDA WYDARZENIA

  9:30 - 10:00 - Registration, setting up
  10:00 - 10:30 - Microservice introduction - WTF is all the hype about, the dark side, and the Conway's Law
  10:30 - 11:00 - Technical overview of how we are going to do it. What to be afraid of, how to handle problems.
  11:00 - 11:30 - Business requirements, or what are we going to build?
  11:30 - 19:00 - Hacking
  18:00 - 20:00 - Beer time + networking
  19:00 - DEMO

  Więcej informacji: microservice hackaton

  czytaj więcej

 • GazetaPraca.pl i Career EXPO - nowy standard targów pracy!

  Zespoły GazetaPraca.pl oraz Career EXPO nawiązały współpracę przy organizacji stacjonarnych targów pracy. To bezprecedensowa, realizowana z rozmachem, inicjatywa na rynku rekrutacyjnym w Polsce oraz ogromna wartość dla pracodawców i osób poszukujących pracy, korzystających z wszelkich form targów pracy, również tych wirtualnych.

  Targi pracy Career EXPO to seria stacjonarnych imprez skierowanych do absolwentów i studentów oraz specjalistów z doświadczeniem zawodowym. Każde wydarzenie angażuje blisko 5000 uczestników i ok. 100 wystawców.

  Targi odbędą się w październiku i listopadzie 2014 roku - w Poznaniu (30.10), Wrocławiu (19.11) i Krakowie (27.11). Będą one szeroko promowane, m.in. za pośrednictwem mediów Agory. Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!

  Więcej informacji na: careerexpo.pl

  czytaj więcej