Client Service Specialist

Warszawa/praca hybrydowa

AMS - należymy do Grupy Agora i działamy we wszystkich segmentach reklamy Out-of-Home: klasycznym OOH, cyfrowym DOOH i City Transporcie.

Harmonijnie łączymy przestrzeń publiczną i reklamową w funkcjonalną całość, z aktywnym użyciem rozwiązań online, docierając do odbiorców dzięki 23 tys. miejskich punktów styku. Działamy ekologicznie w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasze projekty są doceniane zarówno przez klientów, jak i branżę. Dołącz do nas, razem twórzmy SMART rozwiązania!

Twoje zadania:

  • wystawianie i rejestracja umów handlowych,
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami biznesowymi na etapie finalizacji i realizacji usługi (kampanii),
  • współpraca z wyznaczoną grupą handlowców i ich wsparcie operacyjne w ramach zespołu Client Service,
  • współpraca z działami wsparcia,
  • monitorowanie realizacji kampanii,
  • przygotowywanie i dystrybuowanie raportów postbuy,
  • uczestnictwo w rozwoju i wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu realizacji kampanii,
  • obsługą zleceń druku.

Nasze oczekiwania:

  • chęć nauki i otwartość na zmiany,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność odnajdywania się w wewnętrznych procedurach i procesach,
  • dokładność i sumienność,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z drukiem plakatów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym z dostępem do przyjaznej przestrzeni biurowej ze stołówką, kawiarnią, siłownią, basenem i sauną - w budynku przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie,
  • dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, możliwość korzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru, nauka języka angielskiego, szkolenia),
  • współodpowiedzialność za realizację etapu „finalizuj” w ramach procesu sprzedaży w AMS,
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania swoich kompetencji,
  • udział w pracach zespołów projektowych,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko

in Specjalistka ds. rekrutacji, szkoleń i projektów HR