Dziennikarz/Dziennikarka SEO

praca zdalna

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy - m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle"owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Twoje zadania:

  • pisanie tekstów,
  • wyszukiwanie chwytliwych tematów,
  • wsparcie redakcji w codziennej pracy.

Nasze oczekiwania:

  • lekkie pióro,
  • dobra znajomość języka polskiego,
  • sprawnie poruszanie się w środowisku internetowym,
  • bycie na bieżąco z internetowymi trendami,
  • kreatywność i multizadaniowość,
  • dobra organizacja,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • zainteresowanie którymś z wymienionych obszarów: moda, uroda, lifestyle, sport, motoryzacja, show biznes, technologie, urządzanie wnętrz.
  • znajomość SEO (pojęć i narzędzi).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
  • współpracę zdalną,
  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę dla jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Katarzyna Stachowicz