Opiekun/Opiekunka użytkowników TOK FM

Warszawa/praca hybrydowa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Nadążając za trendami rynkowymi rozwijamy TOK FM Premium - płatną usługę, która oferuje wygodny dostęp do wszystkich naszych audycji w formie podcastów, produkcji oryginalnych oraz Radia TOK FM bez reklam. Rozwijamy naszą bogatą ofertę treści oraz aplikację mobilną TOK FM, która umożliwia wygodne słuchanie podcastów.

Dołącz do naszego zespołu subskrypcji  TOK FM Premium i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki medialne w kraju!

Twoje zadania:

  • kontakt z naszymi użytkownikami,
  • obsługa użytkowników korzystających z TOK FM Premium, w tym użytkowników aplikacji mobilnej TOK FM,
  • odpowiadanie na maile z prośbą o pomoc od naszych klientów oraz rozwiązywanie ich problemów,
  • współpraca z działami zajmującymi się rozwojem produktu,
  • wsparcie zespołu przy sprzedaży subskrypcji TOK FM Premium.

Nasze oczekiwania:

  • zainteresowanie pracą w nowoczesnych mediach,
  • jesteś osobą komunikatywna, lubisz i potrafisz jasno, zwięźle i zrozumiale pisać,
  • wiesz jak powinno się dbać o użytkowników/klientów; masz świadomość jak zadowolenie klientów wpływa na biznes,
  • masz pozytywne podejście do świata i ludzi,
  • jesteś osobą, która lubi pomagać innym oraz jest otwarta na nowe rozwiązania,
  • znajomość Microsoft Office,
  • chęć do nauki z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży online.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • doświadczenie w obsłudze klienta, helpdesku itp., (znajomość ZenDesk będzie ogromnym plusem).

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną,
  • współpracę w niepełnym wymiarze (ok. 20h tygodniowo),
  • współpracę w modelu hybrydowym z biurem w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10 z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów,
  • dostosowanie godzin pracy do Twoich zajęć i/lub chronotypu,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie,
  • linię wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport,
  • zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • zdobycie doświadczenia związanego ze sprzedażą online: od analityki poprzez optymalizację stron aż po różne formy marketingu online (m. in. email marketing, Google Ads, kampanie na Facebooku),
  • zdobycie wiedzy dotyczącej aplikacji mobilnych: działanie, powstawanie, rozwój, niezbędne cechy, sprzedaż w aplikacjach,
  • swobodną atmosferę i pracę w zespole, w którym wszyscy nawzajem sobie pomagamy,
  • pracę dla jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Alina Pavlychenko

in Specjalistka ds. rekrutacji, szkoleń i projektów HR