Reporter/Reporterka newsroomu TOK FM

Warszawa/hybrydowo
Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do zespołu TOK FM!

Twoje zadania:

  • obsługa wydarzeń w Warszawie i regionie,
  • przygotowywanie autorskich materiałów reporterskich, które wykorzystywane będą na antenach: TOK FM, Złotych Przebojów, Radia Pogody i Rock Radia,
  • wyszukiwanie i opracowywanie tematów własnych oraz zleconych,
  • dbanie o poprawność merytoryczną i formę przedstawianych treści.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w mediach, preferowane na takim samym lub zbliżonym stanowisku,
  • dobry głos i dykcja,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość bieżących wydarzeń,
  • kreatywność, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy także w weekendy i święta.

Mile widziane:

  • samochód własny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pracę hybrydową z biura w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10 z kawiarnią, stołówką, oraz parkingiem dla rowerów,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

Ważne:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o dołączenie do CV (w miejscu przeznaczonym na dodatkowe załączniki) nagrania własnego materiału radiowego/próbki głosu w formacie mp3 (spakowane ZIPem) oraz 2/3 materiałów reporterskich.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Anna Szymońska

in Specjalistka ds. rekrutacji, szkoleń i projektów HR