Specjalista/Specjalistka ds. analiz rynku w Grupie Eurozet

Warszawa/praca hybrydowa

Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.

Dołącz do naszego Działu Analiz!

Twoje zadania:

  • wyszukiwanie insightów badawczych na potrzeby działu sprzedaży, analiza grup celowych, trendów rynkowych, aktywności konkurencji,
  • przygotowywanie prezentacji rynkowych oraz analiz dla działu handlowego wspierających sprzedaż reklam,
  • przygotowanie okresowych raportów na bazie Radio Track, TGI, AdExpert, Mediapanel,
  • analiza rynku radiowego i internetowego.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz 2-letnie doświadczenie w domu mediowym/agencji marketingowej, związane z planowaniem kampanii offline,
  • swobodnie posługujesz się formułami i tabelami przestawnymi w Excelu, a PowerPoint nie ma przed Tobą tajemnic,
  • znasz narzędzia: RadioTrack, TGI, adExpert, Mediapanel,
  • interesujesz się rynkiem mediowym, mediami,
  • jesteś osobą i analityczną i kreatywną, potrafisz tworzyć rekomendacje na podstawie danych,
  • lubisz pracować z działem handlowym, wspierać sprzedaż argumentami,
  • jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązującą kontakty,
  • cechuje Cię samodzielność oraz dokładność,
  • szukasz stabilnego zatrudnienia.

Mile widziane:

  • doświadczenie w planowaniu kampanii reklamowych,
  • znajomość rynku reklamy internetowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym - w biurze w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów - docelowo, po okresie wdrożenia 4 dni w tygodniu zdalnie,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz

in Specjalistka ds. rekrutacji, szkoleń i projektów HR